Alba Otomotiv

ALBA faaliyet gösterdiği otomotiv sektörüne, rot-rotil ve hidrolik dövme sektöründe üretim yapmaktadır.

ALBA sürekli inovasyon politikasını benimsemiş, gerek yönetim felsefesi, gerekse konusunda bilgili ve eğitimli personeli ile sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve yenilik üretmektedir.

ALBA üretim teknolojilerini her geçen gün arttırmakta ve personeline kalite konusunda sürekli eğitim vermektedir.

ALBA mükemmellik felsefesi ışığında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Toplam kalite yönetimi ön planda tutulmakta ve çağımızın gerektirdiği rekabetçi anlayışla, hızlı üretim için sürekli yatırım halindedir. Müşterilerini yakından takip etmekte ve çözüm odaklı çalışmaktadır.

ALBA ürünlerinin kalıplarını tamamen kendi bünyesinde imal etmekte ve ürün yelpazesini her geçen gün hızla arttırmaktadır.

MİSYONUMUZ


Firmamız kalite değerlerini sürekli geliştiren bir oluşum ve şirket olmak için; Organizasyonun görev ve yetkileri kapsamında bağımsız, Her geçen gün daha fazla sermaye üretecek şekilde gelişmeye açık, Müşteri isteklerini karşılayacak, Hedeflerini belirlemiş, Çalışanlarının motivasyonunu göz önünde tutarak, verimliliğin maksimum seviyeye ulaşacağı güvenli bir rekabet ortamı yaratmayı görev edinmiştir.

VİZYONUMUZ


Toplam kalite yönetimi prensipleri ile iç-dış müşterilerimizin memnuniyetini arttıran, Süreçlerini sürekli iyileştiren, sektöre yön veren güvenilir, lider bir firma olmaktır.